Söz Verdiğimiz Zamanda, Tek Seferde, Uzman Çalışanlarla…

1986 yılında, Batıkent-Mesa’da başlayan ticari hayatımız bugün Gersan’da 1.000 metrekare ve 40 çalışanı ile her gün kendini yenileyen bir şirket olmanın gururunu yaşıyoruz. Sektöre başladığımız günden bugüne, amatör ruhumuzu koruyarak her bir müşterimizi tek müşterimiz olarak kabul ettik. Evsel ve endüstriyel alanlarda, kaliteli hizmetlerimizi kalifiye elemanlarımız ve son teknolojik cihazlarımız ile taçlandırdık. Günümüzde, sektöre yön veren, öncü kuruluşlardan biri olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yenilikçi, Kaliteli, Nitelikli Teknik Servis

Yenilikçi, kaliteli ve nitelikli teknik servis hizmetlerimiz ile her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz. Klima, su arıtma cihazları ve tüm beyaz eşyalar üzerindeki yetkinliğimizi kalifiye personelimiz ile taçlandırıyoruz. Bünyemizde görev alan tüm personellerimiz Arçelik iç eğitimler, iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, psikoteknik ve SRC eğitimleri ile müşteri memnuniyeti üst seviyeye taşıyor. Yetkili servis hizmetlerimiz kapsamında sunduğumuz teknolojik ekipmanlarımız ile de taahhüt ettiğimiz sürede işlemlerimizi gerçekleştiriyor, zaman ve efordan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Birincil ilkemiz olarak belirlediğimiz müşteri memnuniyeti ile tüm bakım ve onarım süreçlerini iyileştirici adımlar atıyoruz. Üretici prosedürlerine uygun olarak sunduğumuz hizmetler ile daima beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarsınız. Bakım ve onarım hizmetlerinde yaratıcı ve pratik çözümler sunan Batı Teknik, sektörünün öncüsü olma vizyonu ile her geçen gün kendini geliştirmeye devam ediyor.

Kalifiye Bir Ekip ve Son Teknolojik Ekipmanlar

Batı Teknik ekibi olarak söz verdiğimiz zamanda, tek seferde ve uzman çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Yarım asra yaklaşan tecrübemiz ile ev ve iş yerleri başta olmak üzere beyaz eşyanın bulunduğu her alanda biz de varız. Teknik servis ve satış sonrası eğitim desteği ile kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilir hizmet ilkesiyle müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya özen gösteriyoruz. Sektöründeki liderliğinin sorumluluğunu üstlenen Batı Teknik, daima yenilikçi anlayışı ile beyaz eşya bakım ve onarım hizmetlerini zamanında, eksiksiz ve profesyonel bir şekilde sunuyor. Yenilenen yüzü ile hizmet arzını iyileştiren markamız ile sizlere daha iyi hizmet vermeye devam edeceğiz.