Demetevler Arçelik servisi hizmetleri sunan firmamız, beklentilerinizi tam olarak karşılayarak günlük rutinlerinizin kesintisiz olarak sürdürülmesine olanak sağlıyor. 7 gün 24 saat boyunca alabileceğiniz hizmetlerimiz sayesinde beyaz eşyalarınız konusunda ihtiyaç duyduğunuz sorunlarımızın çözümüne kavuşabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ve profesyonel kadromuz ile her zaman yanınızdayız. Onarım, montaj, bakım ve tamir hizmetlerimiz sayesinde Arçelik markalı beyaz eşyalarınız ve klimalarınızda meydana gelen problemlerin nitelikli hizmet kapsamında çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Sektördeki bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile birlikte evinizdeki araçlarınızın periyodik bakım ve onarımlarını kusursuz bir şekilde yerine getiriyoruz. Taahhüt ettiğimiz süre içerisinde gerçekleştirdiğimiz işlemler sayesinde size bu eşyaların keyfini çıkarmak kalıyor.

Demetevler Arçelik servisi Ankara

Demetevler Arçelik servisi Ankara kapsamında sunduğumuz yetkili servis hizmetleri sayesinde bakım, onarım, tamir gibi işlemleri tek bir merkezden sunuyoruz. Taahhüt ettiğimiz süre içerisinde işlemin gerçekleşeceği alana gelen ekiplerimiz, işlemlerin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasına olanak sağlıyor. Son teknolojik ekipmanlarımız sayesinde sorunun oluştuğu cihazlarda kısa bir süre içerisinde sorunun tespit edilmesini sağlıyoruz. Bu sayede zamanınız da sizlere kalmış oluyor. Akabinde profesyonel destek ekibimizin yardımıyla sorunun oluştuğu noktanın giderilmesini sağlıyoruz. Periyodik bakım hizmetlerinin de verildiği yetkili servisimizde siz sadece bize ihtiyaç duyduğunuz süreç içerisinde iletişime geçiyorsunuz, geri kalan her şeyi uzmanlarımız sizin adınıza yürütüyor.

Demetevler Arçelik servisi süreci

Demetevler Arçelik servisi süreci oldukça basittir. Bu süreç içerisinde tek yapmanız gereken yetkili servis temsilcilerimiz ile iletişime geçmek olacak. Müsait olduğunuz gün ve saati belirttikten sonra hangi Arçelik markalı cihazınızda sorun var ise bildirmeniz yeterlidir. Uzmanlarımız, belirttiğiniz tarih ve saatte alana gelerek müdahalede bulunur. Eğer bakım veya onarım işlemlerinin yerinde müdahalesi mümkünse, herhangi bir cihaz taşıma işlemi yapılmadan müdahale işlemi tamamlanır. Eğer yerinde müdahale mümkün değilse, aracın taşınarak yetkili servis merkezimizde işlemlerin tamamlanması sağlanır. Son derece güvenli olan yetkili servis merkezimizde, mümkün olan en kısa süre içerisinde işlemler tamamlanarak cihazınız yeniden teslim edilir. Sorunsuz bir şekilde bakım ve onarım hizmetlerine ulaşmak için tercih edebileceğiniz yetkili servis hizmetlerimiz sayesinde Arçelik markalı beyaz eşya ve klima gibi araçlarınızdan uzun yıllar boyunca maksimum verim alırsınız.